Skarga na administratora - Pyczka
Sprawa wygląda tak - ziomeczek nadużywa permisji, tepa się gdy np. spadnie na cloudsach, wyzywa, rzuca oszczerstwami już nie mówie o tym, że ma 11 lat.
ja się z tobą nie zgadzam tepnął mnie bo spadłem a był fd wiec mógł mnie tepnąć, bym mógł dalej się bawic

a przede wszystkim sam mnie wyzywałeś gdy napisałem tak jak zawsze dla beki że sie podszywasz, ale ty zaczołeś kłótnie pisząc jebac cie ja odpowiedziałem że administracja ma dawać przykład a ty mnie wyzwałeś od bachorów
Cześć!
Chciałbym złożyć skargę na Tunezję, ponieważ oto ten administrator powinien dawać przykład jak i dla osób młodszych i starszych po prostu dla osób , które nie potrafią jeszcze grac na jb. Lecz on tego nie robi lecz tylko poniża ich typu: spierdalaj mały bachorze, sam się naucz, jesteś debilem. To nie jest dobry administrator. Chodzi też oto, że dostałem bana za tepnięcie nijakiego pana Pixela który spadł poza mapę i spytał się czy może powrócić i się poprawić ja na to mu pozwoliłem i jedyną opcją było tepnięcie go do nas. za to dostałe m bana. Ten adm jest dobrym przykładem dla osób grajęcych słabo lub nie znających regulaminu. A powiniemn to robic nie wyzywac i poniżać lecz dawać przykład jako adm.

Ps. przeczytaj to bo naprawde ważne i to nie pierwszy raz on nawet wyzywa innych adm jak i preeza od imigrantów mnie od debili i tak dalej

Pyczka

(05-25-2020, 10:21 AM).#rabarbar PIX3L napisał(a): ja się z tobą nie zgadzam tepnął mnie bo spadłem a był fd wiec mógł mnie tepnąć, bym mógł dalej się bawic

a przede wszystkim sam mnie wyzywałeś gdy napisałem tak jak zawsze dla beki że sie podszywasz, ale ty zaczołeś kłótnie pisząc jebac cie ja odpowiedziałem że administracja ma dawać przykład a ty mnie wyzwałeś od bachorów
O tym napisałem w mojej skardze i popieram to!
kosz
[Obrazek: Ox7vvQH.png]

Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
Projekt: ARISovsky Wdrożenie: Codelabel